خدمات رمزگذاری فایل با ionCube

رمزگذاری فایل PHP با نرم‌افزار رمزگذار ionCube PHP Encoder v11.0.2

بطور کلی ionCube یک ماژول php بوده که فایل‌های رمزگذاری شده‌ی php را تولید کرده و سرعت صفحات وب را بالا می‌برد.
این محصول به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد که با استفاده از این ابزار، از نرم‌افزارهای نوشته شده به زبان PHP، حفاظت کنند. در واقع با استفاده از ionCube از امکان دیده شدن کدهای PHP، ویرایش کد و نیز امکان اجرای کد روی سیستم‌های بدون لایسنس، محافظت می‌شود.
این ابزار از تکنیک کامپایل کردن بایت کدها (compiling the bytecode) برای کدگذاری استفاده می‌کند و در نتیجه کد اصلی (source code) حذف شده و زمان اجرا (runtime) کاهش می‌یابد.
در سال 2021 نسخه‌ی 11 از این برنامه ارائه شده که اگر کدگذاری با این نسخه باشد تقریباً کمتر از 10 درصد احتمال کدگشایی این فایل‌ها وجود دارد!


قوانین و توضیحات این سرویس


(از نظر امنیتی به این سرویس فقط سیستم خودکار انکدر دسترسی دارد و هیچ شخصی به فایل(های) شما دسترسی ندارد!)
1) هزینه‌ی کدگذاری هر تک فایل 15,000 تومان بوده و چنانچه که تعداد فایل‌ها بیشتر باشد، هزینه‌ی هر فایل هم به مراتب کمتر محاسبه خواهد شد. همچنین در صورت اضافه شدن هر مورد محدودیت لایسنسی از قبیل تاریخ انقضا، آدرس آیپی سرور و نام دامنه، به ازای هر مورد هزینه‌ی 7,000 تومان به کل فاکتور اضافه خواهد شد و در صورت تمایل می‌توانید درخواست کنید که همه‌ی فایل‌ها شامل این محدودیت باشند و یا فقط فایل‌های خاص!
2) برای اجرا شدن فایل‌های انکد شده توسط PHP Encoder v11، بر روی سرور شما باید (ionCube Loader) نسخه 11 یا بالاتر نصب باشد.
3) از آنجایی که سیستم انکدر بر روی سرور هاستینگ اشتراکی نصب و کانفیگ شده است، مدت زمان عملیات کدگذاری با توجه به توان پردازشی سرور در همان موعد بستگی دارد و این مدت زمان بین چند دقیقه تا چند ساعت متغیر می‌باشد. در حالت کلی فایل‌های شما حداکثر تا 24 ساعت آینده آماده خواهند شد.
4) در صورت وجود حروف فارسی یا خاص در فایل خود می‌توانید درخواست کنید تا ابتدا فایل انکد شده‌ی تستی (دارای زمان انقضای 8 ساعته) جهت بررسی عملکرد صحیح فایل(های) انکد شده ارائه شود، لذا اعتراض بعدی پذیرفته نیست و هزینه برگشت داده نخواهد شد!
5) پس از تحویل فایل‌های انکد شده، شما تا 24 ساعت آینده فرصت دارید که مجدداً درخواست تغییر فایل(ها) را بدهید و در این مدت زمان فقط تا 2 بار دیگر پس از تحویل می‌توانید درخواست اعمال تغییرات دهید و پس از آن برای هر گونه تغییرات مجدد هزینه دریافت خواهد شد؛ یعنی برای فایل(های) تکراری نیز هزینه‌ی کامل دریافت می‌شود.
6) امکان انکد فایل برای (PHP 4 ، PHP 5 ، PHP 5.3 ، PHP 5.4 ، PHP 5.5 ، PHP 5.6 ، PHP 7.1 ، PHP 7.2، PHP 7.4) وجود دارد.
7) دیکد نشدن فایل انکد شده تضمین نمی‌شود و آداک سرور مسئولیتی در این رابطه نمی‌پذیرد!
8) فایل(های) شما پس از انکد شدن بصورت اتوماتیک توسط خود سیستم از طریق همان تیکتی که ارسال کرده بودید ارائه خواهد شد.
9) در حال حاضر امکان اعمال محدودیت به ازای مک آدرس وجود ندارد!
10) امکان انکد کردن تنها بخشی از یک فایل وجود ندارد، فایل(های) مورد نظر باید به صورت کامل انکد شود!
11) جهت افزایش امنیت سایت(های) خود می‌توانید به کمک این سرویس اقدام به کد کردن فایل کانفیگ اسکریپت خود نمایید.
12) از نظر امنیتی کلیه‌ی فایل‌های ضمیمه یا لینک‌های ارسالی ما یا شما که در تیکت مربوطه ثبت و ضبط شده، پس از 24 ساعت به طور کل و خودکار از طرف ما حذف خواهد شد!
13) روش رمزنگاری حرفه‌ای Dynamic Key بصورت دستی انجام شده و این نوع سفارش را حتماً باید بصورت فایل‌های تکی ثبت کنید.
14) روش رمزنگاری Dynamic Key برای php ورژن 5.6 به بعد مناسب است.


توجه
کپی رایت آداک سرور بصورت کامنت در ابتدای فایل‌های انکد شده درج می‌شود!